Prodej: +420 220 515 049

Pronájem: +420 603 444 799

Servis audiovizuální techniky

Kvalitní servis 


Máte starosti s Vaší audiovizuální technikou? Přenechejte je nám! Již léta poskytujeme kvalitní servis audiovizuální techniky. Vaší technice tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše plně fungovat a nedočkáte se žádných nepříjemných výpadků.

Instalaci zajistí profesionálové 


Servis audiovizuální techniky od společnosti WD LUX nespočívá jen v tom, že si u nás můžete Vaši osvětlovací či zvukovou techniku nechat opravit, ale naši pracovníci se Vám postarají  také o kvalitní ozvučení koncertu či jiné akce přímo v jejich průběhu. K ozvučení akcí využíváme vlastní výkonnou audiovizuální techniku. Instalaci zvukové či osvětlovací techniky provádí zkušení a proškolení pracovníci, kteří již zvládli mnoho náročných zakázek.

Výhodné cenové nabídky za pronájem 


Na každou Vámi realizovanou akci Vám připravíme výhodnou cenovou nabídku za pronájem audiovizuální techniky. Vyjdeme Vám vstříc individuální přístupem, profesionálním vystupováním, kvalitní a výkonnou audiovizuální technikou i schopností flexibilní reakce na Vaše speciální či nenadále požadavky.