CZ

facebook Otevíraci doba:
Po-Pá: 09:00 - 17:00
Prodej:
+420 220 515 049
Pronájem:
603 444 799

Servis audiovizuální techniky

Máte starosti s Vaší audiovizuální technikou? Přenechejte je nám! Již léta poskytujeme kvalitní servis audiovizuální techniky. Vaší technice tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše plně fungovat a nedočkáte se žádných nepříjemných výpadků.

Servis audiovizuální techniky od společnosti WD LUX nespočívá jen v tom, že si u nás můžete Vaši osvětlovací či zvukovou techniku nechat opravit, ale naši pracovníci se Vám postarají  také o kvalitní ozvučení koncertu či jiné akce přímo v jejich průběhu. K ozvučení akcí využíváme vlastní výkonnou audiovizuální techniku. Instalaci zvukové či osvětlovací techniky provádí zkušení a proškolení pracovníci, kteří již zvládli mnoho náročných zakázek.

Na každou Vámi realizovanou akci Vám připravíme výhodnou cenovou nabídku za pronájem audiovizuální techniky. Vyjdeme Vám vstříc individuální přístupem, profesionálním vystupováním, kvalitní a výkonnou audiovizuální technikou i schopností flexibilní reakce na Vaše speciální či nenadále požadavky.