CZ

facebook Otevíraci doba:
Po-Pá: 09:00 - 17:00
Prodej:
+420 220 515 049
Pronájem:
603 444 799

Půjčovna

Pořádáte významnou akci a chybí Vám audiovizuální technika? Společnost WD LUX již po léta zajišťuje ozvučení akcí na míru. Nejčastěji dodávanou službou je ozvučení koncertu, ale není pro nás problém i samostatný pronájem pódia. S námi docílíte profesionálního osvětlení a ozvučení akcí s nízkými náklady. Pokud si nejste jisti jaká zvuková či osvětlovací technika je pro Vás vhodná, obraťte se na nás. Naši zkušení pracovníci Vám s výběrem vhodné osvětlovací či zvukové techniky rádi pomohou.

Nabízíme profesionální ozvučení akcí včetně asistence audio technika nebo zvukaře. Zvukovou techniku vždy navrhujeme podle využití, daného prostoru, počtu účastníků a samozřejmě Vašich požadavků. Pro pronájem audiovizuální techniky bez účasti technika je zapotřebí znalosti práce s audio technikou. Obvykle je to možné, používáte-li k ozvučení akcí pouze jeden mikrofon.

Kompletní ceník za pronájem audiovizuální techniky či například samostatný pronájem podia Vám rádi sdělíme e-mailem či telefonicky. Před každou zápůjčkou je třeba si audiovizuální techniku rezervovat. Učinit tak můžete telefonicky na čísle 224 325 194 nebo na e-mailu rental@wdlux.cz