CZ

facebook Otevíraci doba:
Po-Pá: 09:00 - 17:00
Prodej:
+420 220 515 049
Pronájem:
603 444 799

Stali jsme se oficiálními distributory ENTTEC a HAZEBASE

Stali jsme se oficiálními distributory ENTTEC a HAZEBASE

Datum 24.11.2015

https://www.enttec.com/

Od nynějška vám můžeme poskytnout další možnosti pro různá představení, koncerty, či instalace. Stali jsme se totiž jednak oficiálními distributory firmy ENTTEC a také máme možnost distribuovat produkty HazeBase.

Enttec je australská firma, působící na trhu od roku 1999. Od té doby si získala reputaci respektovaného výrobce inteligentních řízení světel, korunované cenou "Rock Our World" v roce 2009. Ještě ten samý rok firma představila i nový sofistikovaný řídící koncept pro zdroje LED. Dnes můžete v sortimentu ENTTEC nalézt řadu šikovných pomůcek, teré vám pomohou řešit mnohé, dosud možná obtížné, úkoly. Celý sortiment budeme postupně uploadovat do našeho e-shopu, kde najdete podrobnější výčet.

Jak je ale naším zvykem, máme ráději prakticky odzkoušené výrobky, než nějaké marketingově propracované nabídky v e-shopu. Proto se v dnešních dnech zaobíráme jedním z produktů ENTTEC - STORM 24. Tento vysoce výkonný Art-Net to DMX převodník, umožňující třeba jednu Art-Net linku rozdělit na 24 DMX universů, je již momentálně nainstalován v serverovém racku ČVUT a distribuuje signál do složitého pixelovatelného systému světel na fasádě, dominující Vítěznému náměstí.


http://www.hazebase.com/

Co se týče naší druhé nové značky HazeBase, budeme vám moci nabídnout několik zajímavých a praxí ověřených hazerů a kouřostrojů. Již od roku 1991 tato firma produkuje škálu pečlivě vyrobených zařízení, fungujících na farmaceuticky testovaných kapalinách vodní báze. Co může zákazníky rovněž potěšit je fakt, že výrobky nesou razítko "Made in Germany".

Výrobky HazeBase budete rovněž moci najít v průběhu nadcházejících měsíců na e-shopu. Klidně ale nemusíte čekat a můžete nám rovnou psát e-maily, či volat, jak jste doposud zvyklí.