CZ

facebook Otevíraci doba:
Po-Pá: 09:00 - 17:00
Prodej:
+420 220 515 049
Pronájem:
603 444 799

Cuety na skladě

Cuety na skladě

Datum 11.06.2015

Cuety - světelný kontroler, který promění váš iPad ve výkonnou konzoli. Jeho přednosti jsou především snadná obsluha a příznivá cena, díky kterým budete moci využívat přednosti svého iPadu jako je vysoká mobilita a multi-touch displej. Kontroler má plnou podporu pro otočné hlavy, LEDková světla, konvenční stmívače a DMX speciální efekty.

Skládá se z LPU-1 procesorové jednotky (prodávané zvlášť), která se propojuje ethernetem s libovolným routerem a obsahuje výstupní DMX port. Druhým prvkem je samozřejmě uživatelské rozhraní pro iPad. V případě přerušení wi-fi signálu se show nezastaví, protože engine na kterém běží se nachází samozřejmě v procesorové jednotce LPU-1.

Vylepšený model procesorové jednotky LPU-2 (který je rovněž připraven na prodejně) je navíc obohacen o OSC, díky čemuž se z něj stává výkonný kontroler pro trvalé instalace a pod.

Co se týče programování samotného, nesetkáte se zde s ničím neznámým. Cuety používá standarní systém cuelistu, ovšem ve zjednodušené formě pro váš snadný start.

Efektový generátor vám umožní automatizovat pohyby otočných hlav, intenzity světel, či změny barevných nálad. Co se týče personalit pro fixtures, Cuety disponuje knihovnou s více než 3 800 přednastavenými soubory. Pokud se setkáte se zařízením, které se nenachází v knihovně, můžete si o novou personalitu napsat do Cuety technického fóra.

Specifikace:

  • 64 fixtures
  • 64 playbacků
  • 64 cues na playback
  • 16 playbacků simultánně

efektový generátor